Solstolar med "tak"
2019-05-08
641641
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOLSTOLAR, med "tak", stomme i massiv björk, sits i randig textil, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 115 cm
Smärre slitage, några fläckar