Olle Hjortzberg akvarell
2019-05-13
641503
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Motiv från Kummelnäs, signerad och daterad Olle Hjortzberg Kummelnäs -49, akvarell, ca 43x28 cm