Flos taklampa
Avslutad
2019-05-07
641453
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILLIPPE STARCK, "Miss K", taklampa, Flos, Italien 2000-tal, skärm i folierad plast, höjd ca 41 cm, Ø ca 50 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen