Lars Stenstad gouacher
2019-05-08
641409
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS STENSTAD (1921-2014): "Komp. med gipshuvud", signerad, olja på duk, ca 54x64 cm