Carl Fredrik Reuterswärd brons
2019-05-07
641350
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016):
Blad, osignerad/onumrerad, grönpatinerad brons, ca 50 x 56 cm
Hål till fäste samt obearbetad baksida