Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
SCHATULL, 1800-talets slut, fanérad med mahogny samt rikligt dekorerad med intarsia, invändigt med 4 karaffer och glas, höjd 25,31x23 cm
Nagg på flaskor, skada vid list på baksidan, saknas nyckel
641252
2019-05-08