Peter Dahl färglitografi
2019-05-09
641224
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurkomposition samt à tergo med figurkomposition, en sida signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm