Bordslampa
2019-05-08
641156
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, förgyllt lergods, höjd inkl skärm ca 98 cm
Smärre slitage.