Jan Stenvinkel
2019-05-06
641130
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN STENVINKEL (1933-1989): "Hymnens Bukett", signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 66x54 cm