Johan Lundgren akvarell
2019-05-06
641114
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN LUNDGREN (1920-1989): Kor i ladugård, signerad Johan Lundgren, akvarell, ca 53x65 cm