Stringhylla
2019-05-08
641090
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS & KAJSA STRINNING, hylla, string, vitlackerade gavlar, 3 hyllplan fanérade i teak, gavlarnas mått 78x18, hyllplanen á 78x20 cm
slitage, märken, repor