Vikskärm 1900-tal
2019-05-07
641001
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VIKSKÄRM, 1900-tal, betsad björk, hjultrissor i mässing, höjd ca 160, längd 11-220 cm
Skador, slitage