Margareta Åkerberg
2019-05-06
640974
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MARGARETA ÅKERBERG: Komposition, signerad och daterad 72, vävnad monterad på fiberplatta,, ca 49x56 cm