Insjölandskap m figur oljemålning
2019-05-06
640951
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap med figur, bär signatur Alocca?, olja på duk, ca 50x75 cm