Lennart Rodhe litografi
2019-05-06
640938
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 38/260, litografi, ca 37x54 cm