Oidentifierad konstnär
2019-05-06
640909
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Insjölandskap med kyrka, otydligt signera doch daterad, olja på duk, ca 58x84 cm
Krackeleringar