Skål gräddkanna bägare punschmugg silver
2019-05-06
640844
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, med hänkel, GRÄDDKANNA, BÄGARE, 2 st, varav den mindre 1700-tal, PUNSCHMUGG, silver/ sterlingstilver, höjd ca 4-13 cm, total vikt ca 340 g
Bucklor, delvis gravyr