Oidentifierad konstnär
2019-05-06
640818
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Blomsterstilleben, signerad O Jansen, olja på pannå, ca 51x77 cm