Carl Kylberg litografi
2019-05-06
640783
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap, signerad, färgitografi, 148/360, tryckmått ca 48x60 cm