Orientmatta
2019-05-09
640766
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Isfahan, ca 220x138 cm
Reducerade kortsidor med skador, langeteringar med mindre skador, slitage, ställvist hårdare slitage