Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-05-04
640744
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Vy från Amlapalalsi", provtryck, signerad och daterad K.A. Pehrson 77, bildyta ca 28x42 cm