Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page
2019-05-17
640645
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 4 500 SEK |
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 24 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/20, c-print, ca 75x50 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Pop & Rock"
Oramat fotografi