Carl Otto Hultén färglitografi
2019-05-12
640638
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015), Komposition, signerad, C. O. Hultén, numrerad 73/125, färglitografi, bildstorlek ca 39x52 cm