Oljemålning 1800-tal
2019-05-07
640634
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, uppfodrad på pannå,
Retuscher, krackeleringar, lagning