Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
LM ERICSSON BORDSTELEFON, "Taxen", 1890-tal, luren märkt L M Ericsson, svartlackerat järn med förnicklade och litograferade detaljer, höjd ca 30 cm
Åldersrelaterat slitage
640613
2019-05-05