Fällbod
2019-05-04
640587
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, oval skiva, skiva fanerad med alrot, svarvad tredelad fot, höjd ca 70, 64x40 cm
Fastskruvad skiva, slitage