Skeppsklocka brons
2019-05-03
640474
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEPPSKLOCKA, 1900-tal, brons, höjd ca 27, diameter 30 cm (12 tum)
Brukslitage