Gustav Arne oljemålning
2019-05-04
640427
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): ´´Ålgan´´, olja på duk, signerad G.Arne och daterad 1959 ca 50x80 cm
Några mindre fläckar, mindre ytsmuts