Skåp gustaviansk stil
2019-05-03
640424
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, kannelerade dörrspeglar, dekor av fleuroner, höjd ca 175, 119x48 cm, nycklar finns
Ytskador, tejprester, fläckar