Dessertgaffalar
2019-05-04
640411
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DESSERTGAFFLAR, 12 st, silver, sterling, stämplade, Paris, 1900-talets början, med etui, längd ca 17 vikt ca 328 g
Bruks och åldersrelaterat slitage