Provdocka
2019-05-14
640393
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PROVDOCKA, omkring 1900, höjd ca 162 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage