Olof Krumlinde oljemålning
2019-05-07
640310
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Landskapsmotiv, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 43 x 63 cm
Dukskador