Edmon Victor Jamois
2019-05-04
640280
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDMOND VICTOR JAMOIS (1876-1975): Pojke med fågelbur, signerad E Jamois, olja på duk, ca 82x65 cm
Färgbortfall