Jan Håfström färglitografi
2019-05-03
640234
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Komposition, signerad och daterad Jan Håfström 1990, 179/270, färglitografi, bladmått 92x60 cm, monterad i distansram