Buddha 1800-tal
2019-05-02
640216
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BUDDHA, papier-mâché, Kina, 1800-tal, bemålad samt med spår av förgyllning, höjd ca 27 cm
Avslag, nagg, slitage