Lennart Rodhe litografi
2019-05-03
640207
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 41/75, litografi, ca 38x57 cm