4 pallar
2019-05-03
640203
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLAR, 4 st, Skandiform, 1980-tal, bemålade, sitthöjd ca 60 cm
Senare bemålade, brukslitage