Gunnar Zetterström oljemålning
2019-05-10
640171
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 46x55 cm
Smärre slitage