Punschmuggar 15 st GAB
2019-05-07
640168
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 15 st, silver, GAB, 1970, förgylld insida, total vikt ca 555 g
Repor förekommer