Petter Thoen
2019-05-05
640134
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Cat Woman", signerad P Thoen och numrerad 204/275, färglitografi, ca 44x63 cm
Ej examinerad ur ram