Mona Huss Wallin litografi
2019-05-03
640133
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Edens lustgård, signerad och daterad 83 samt numrerad 245/380, ca 69x58 cm