Champagnestrutar 1800-tal
2019-05-05
640110
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 4 st., klar glasmassa, 1800-talets början, foten med spiralvriden dekor, höjd ca 20 cm
Ett glas med fotnagg