C O Hultén färgetsning
2019-05-03
640103
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): (2) Komposition med växter, signerade samt numrerad 40/50, samt 39/90, litografier, ca 22,5x20,5 cm och 78x58 cm