Ikea 1960-tal
2019-05-12
640086
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKEA, 1960-tal, 2-sits soffa, klädsel i chokladbrunt skinn, lösa plymåer, längd ca 150 cm
Ingår i temaauktion IKEA
Slitage