Klubbat för:
7 000 SEK
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, spelbord, "Hallberg", plakettmärkt, tidigt 1900-tal (före 1909 enligt NK:s kundliggare), ek, uppfällbart, mahogny, höjd ca 74, 90x44 cm
Smärre slitage.
640069
2019-05-02