Stig Lindberg Berså Gustavsberg
2019-05-05
640029
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG LINDBERG, "Berså", assietter, 13 st., flintgods, Gustavsberg, dekoren formgiven 1960, diameter ca 18 cm
Smärre slitage, obet. nagg