Klubbat för:
13 000 SEK
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN, vas, Kosta Boda, unik, glas med överfång i lila, gul och blå med slipad dekor av figurscener, signerad B Vallien och numrerad 305860281, höjd ca 12 cm
Smärre slitage
639997
2019-05-04