Pierre Olofsson färglitografi
2019-05-10
639867
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 45/100, färglitografi, bildstorlek ca 28.5x29.5 cm
Ej examinerad ur ramen