Silverkandelabrar från 1800-talets mitt
2019-05-20
639851
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
KANDELABRAR, 1 par, silver, Österrike-Ungern, 1850-tal, löstagbara delar, höjd ca 48 cm
Otydliga stämplar och åldersrelaterat bruksslitage.