Parasoll från 1960-talet
2019-05-02
639668
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PARASOLL, 1960-tal, enligt uppgift oanvänt, orangelackerat stålrör samt textil, höjd ca 255 cm